Архів новин

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області оголошує конкурси на заміщення вакантних посад: | Газета 7 Днів

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

25.02.2016 12:58
Переглядів:506
1.Головного спеціаліста з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. Кількість вакантних посад: 1.

2.Головного спеціаліста відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. Кількість вакантних посад: 1.

3. Головного спеціаліста сектора з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. Кількість вакантних посад: 1.

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менш як рік або стаж роботи за фахом в інших сферах від 3 років.

4.Завідувача сектора з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. Кількість вакантних посад: 1.

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнеммагістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста не менш як 2 роки або стаж роботи за фахом в інших сферах від 3 років.

 

Заяви приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Подати заяву та отримати детальну інформацію можна за адресою: м. Рівне вул. Замкова, 22а, 7-й поверх, відділ кадрової роботи та державної служби; тел. 63-46-55.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?