Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Тамара Тимощук:«Коли є можливість, треба допомагати людям, а таку можливість можна знайти завжди» | Газета 7 Днів

Тамара Тимощук:«Коли є можливість, треба допомагати людям, а таку можливість можна знайти завжди»

28.04.2016 10:50
Переглядів:2213
Депутат Тамара Тимощук має порівняно невеликий депутатський стаж, адже до Рівнеради її торік обрали вперше. Власне, таким чином люди оцінили її постійну і цілеспрямовану громадську роботу і громадянську позицію у сфері підтримки і захисту сфери малого і середнього бізнесу, як голови Регіональної ради підприємців області, а також її активну благодійну діяльність. Хоча і йдеться про невеликий депутатський стаж, зате Тамара Тимощук уже підкріпила його конкретними справами в одному з напрямів діяльності на своєму окрузі. Саме про це й розмовляв з депутатом Рівнеради Тамарою Тимощук наш кореспондент.

– Тамаро Улянівно, ви вже вловили тенденцію, з якими проблемами звертаються до вас ваші виборці найчастіше?

– Звичайно, це комунальні проблеми. Дахи, під’їзди, дитячі майданчики, стоки, засмічені підвали, високі рахунки за теплопостачання, а в зв’язку з цим прохання про допомогу у встановленні лічильників обліку тепла.

– Вам вдається все це вирішувати?

– Назвався грибом, то лізь у кошик. Якщо ти депутат і люди делегували тобі свою довіру, то, звичайно, шукаєш шляхи вирішення їхніх проблем. Моя маленька перемога та, що вдалося добитися, аби два найпроблемніші об’єкти мого округу включили до переліку капітальних ремонтів сфери ЖКГ на цей рік. Це, зокрема, капітальний ремонт даху на вулиці Набережній, 26 та водовідведення дощових і талих вод біля гуртожитку на вулиці Ніла Хасевича, 26. Капітальний ремонт, скажімо, у першому випадку – це, по суті, новий дах. За вартістю матеріалів і робіт на цей об’єкт передбачено майже мільйон гривень. Звичайно, люди не могли б осилити самостійно такі видатки. Хочеться вірити, що ці ремонти вдасться виконати.

Але ж невдовзі, вже після першого липня, коли вступить у дію Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», мешканцям доведеться самим дбати про свої будинки.

– Так, у суспільстві існує велика тривога, пов’язана зі вступом у дію цього закону. До мене масово звертаються мешканці мого округу за допомогою у створенні ОСББ. Ми разом із представниками Ради голів ОСББ м. Рівного побували на установчих зборах у декількох будинках, допомагали в їх підготовці, надавали правову допомогу ініціативним групам зі створення ОСББ. Ця робота дуже активізувалась. У моєму окрузі на вулиці Міцкевича, 40 та Набережній, 14 ОСББ вже створені, на Князя Володимира, 37 відбулись установчі збори, а в будинку № 34 на вулиці Міцкевича та в будинках №№ 4 і 6 на вулиці Директорії ОСББ – у стадії створення.

Біда, що багато людей, попри те що будинки невдовзі перейдуть під їхню повну опіку, досі не збагнули цього. Свідомість мешканців така, що за них хтось повинен наводити лад: жеки, доки вони існують, депутати, влада, хто завгодно, але тільки не вони самі.

– Справді, така тенденція є. Будинки старі, власниками квартир у них є в основному пенсіонери. І я вже маю такий досвід. Наприклад, у будинку № 34 на вулиці Міцкевича довелося допомагати розчищати підвал, бо туди не можна було добратися, щоб встановити лічильник. Мусили залучати комунальників. Вони вивезли звідти два самоскиди сміття, яке самі мешканці зносили туди, мабуть, роками.

Саме таке байдуже ставлення окремих мешканців створює проблеми для всього будинку. А ті люди, які мають бажання щось зробити, щось у своєму житті змінювати, не можуть пробити стіну байдужості та інертності. З одного боку, людей довели до зубожіння. 

А з іншого, можна ж зробити бодай те, що не коштує грошей, зокрема прибрати у своїх під’їздах, підвалах.

– Тамаро Улянівно, я чула багато гарних відгуків від мешканців вашого округу про продовження 39-го автобусного маршруту до кільця на вулиці Міцкевича.

– Зупинку вдалося встановити спільними зусиллями, та робота ще до кінця не завершена. Мешканці звернулися за допомогою у встановленні на зупинці лавочки, і трест зеленого господарства обіцяє виконати їхнє прохання.

– А чи маєте якісь соціальні проекти?

– Звичайно, маю. Адже знедолених людей, інвалідів на моєму окрузі живе багато. Я сформувала повну базу даних про ці категорії населення і намагаюся по можливості вирішувати ті проблеми, з якими вони звертаються, а то й не звертаються до депутата. Стільки біди людської набачилася, коли перед святом Миколая пішла по тих сім’ях, де виховуються дітки-інваліди, аби допомогти Миколаю виконати його місію. Але я не вважаю, що цим треба хвалитися. Добро має бути анонімним. Моє кредо таке, що людям потрібно допомагати при найменшій можливості, а її потрібно знаходити.

Розпитувала Лариса САДОВА

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 11 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?