Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Олексій МУЛЯРЕНКО: «Обласна влада робить усе можливе, аби Рівненський аеропорт стабільно працював і взимку» | Газета 7 Днів

Олексій МУЛЯРЕНКО: «Обласна влада робить усе можливе, аби Рівненський аеропорт стабільно працював і взимку»

17.10.2016 09:09
Переглядів:450

Рівненська обласна державна адміністрація офіційно звернулася до Кабміну щодо списання боргів аеропорту. Відповідний документ вже надіслали до канцелярії Кабінету Міністрів України.

Зокрема, в листі йдеться про те, що облдержадміністрація просить уряд розглянути можливість списання або реструктуризації боргу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Рівне» в розмірі 12,5 мільйона гривень перед Пенсійним фондом та податковою.

Коментуючи економічний стан Рівненського аеропорту, депутат Рівненської міської ради, голова облдержадміністрації Олексій Муляренко зазначив, що сьогодні через наявність такої великої суми боргу всі рахунки підприємства заблоковані. Це в свою чергу унеможливлює повноцінну роботу з відродження його діяльності.

«Сьогодні комунальне підприємство заборгувало Пенсійному фонду близько 7 мільйонів гривень і близько 6 мільйонів – Державній фіскальній службі. Через це всі рахунки підприємства заблоковані. І навіть коли підприємство заробляє чи отримує певні кошти, вони не надходять на рахунки, автоматично списуються на погашення боргів», – розповів Олексій Муляренко.

За його словами, Рівненський аеропорт успішно відпрацював чартерну програму до Турції, нині аналогічні плани щодо Єгипту. Тривають перемовини щодо запуску регулярного авіарейсу до Любліна. На початку вересня цього року Державіаслужба задовольнила всі заявки авіакомпаній на нові маршрути. Серед них, зокрема, і заявка авіакомпанії Bravo Airways на регулярний міжнародний авіарейс з Рівного до Любліна.

Олексій Муляренко також зазначив, що обласна влада докладає максимум зусиль, аби аеропорт міг стабільно працювати і в зимовий період. Наразі стоїть завдання провести ряд робіт та придбати необхідну спецтехніку. Для цього за попередніми підрахунками необхідно декілька мільйонів гривень.

Очільник області повідомив, що паралельно пропрацьовуються шляхи закупівлі техніки не напряму для аеропорту, а, приміром, для комунальної автобази, яка могла б передати її летовищу в оренду. Є ще варіанти оренди окремих одиниць техніки на зимовий період. На базі ДСНС проводиться відновлення шнекоротора для прибирання снігу на території аеропорту. Окрім того, в разі необхідності ця потужна спецтехніка зможе працювати й на дорогах області. 

«Однак, якщо в перспективі ми говоримо про роботу сучасного аеропорту в Рівному, то розуміємо, що це вдасться зробити тільки за допомогою потужного, бажано іноземного, інвестора, який має досвід із реалізації проектів з відновлення та модернізації роботи міжнародних аеропортів», – наголосив Олексій Муляренко.

Також нагадаємо, що вже з 19 жовтня з Рівненського аеропорту має відправитися перший рейс до єгипетського міста Хургада. Перельоти до Єгипту планується здійснювати раз на тиждень, щосереди, включно до 13 травня 2017 року.

Андрій АНДРОЩУК

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 14 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?