Архів новин

Про рік діяльності у Рівнераді Олексій Муляренко звітував публічно | Газета 7 Днів

Про рік діяльності у Рівнераді Олексій Муляренко звітував публічно

14.12.2016 17:43
Переглядів:442

Депутат Рівненської міської ради від партії БПП «Солідарність», голова облдержадміністрації Олексій Муляренко 9 грудня зустрівся з виборцями округу № 27 міста Рівне, аби публічно прозвітувати про свою депутатську діяльність протягом листопада 2015 – грудня 2016 року. Незважаючи на те що зустріч відбувалась у п’ятницю ввечері, зібралися, щоб поспілкуватися зі своїм депутатом, понад сотня людей.

Протягом звітного періоду Олексій Муляренко не пропустив без поважних на те причин жодного засідання сесій міськради.

За словами міського обранця, його депутатську діяльність можна розділити на два напрямки – загальноміські ініціативи та робота на окрузі. Серед загальноміських ініціатив можна виокремити відродження мотоциклетного спорту (спідвею) в Рівному, адже саме під головуванням Олексія Муляренка працювала робоча комісія, результатом діяльності якої стала Програма розвитку мотоциклетного спорту (спідвею) на 2016–2020 роки і створення відповідного комунального підприємства. За ініціативи Олексія Муляренка рівненських учасників АТО та родини героїв Небесної сотні звільнили від податку на нерухомість. Таке рішення міська рада прийняла як додаткову гарантію соціального захисту цієї категорії пільговиків. Як секретар міськради, депутат брав участь у розробці інвестиційної програми ТзОВ «Рівнетеплоенерго», завдяки якій було продовжено програму встановлення теплових лічильників у багатоквартирних будинках Рівного.

Розуміючи важливість і актуальність для кожного рівнянина питання економії коштів за рахунок впровадження новітніх енергоощадних технологій, Олексій Муляренко виступив організатором проведення у Рівному Міжнародної виставки енергоощадних технологій «С.Е.Т – Сучасність. Енергозбереження. Технології». А в листопаді цього року він став одним з ініціаторів проведення Міжнародного бізнес-форуму «Велике Рівне. Інвест-потенціал».

Не залишається міський депутат осторонь проблем освітян. Цього року в 11-ій школі Рівного за ініціативи Олексія Муляренка замінили вікна на суму понад 500 тисяч гривень, а до кінця року в початковій школі буде встановлено комп’ютерний клас з 11 ноутбуків.

Важлива для Олексія Муляренка безпосередня робота в окрузі. Саме тому, реагуючи на звернення мешканців, депутат посприяв у проведенні поточних ремонтів прибудинкової території на вулиці Київській,32 та проїзду до будинку № 77 на вулиці Київській. Проведено також капітальний ремонт ліфтів у будинку № 42 на вулиці Київській. А на Київській, 79 окрім цього виконані роботи з експертного обстеження ліфта та виготовлено проект на капітальний ремонт інших ліфтів. Сприяв міський обранець і у виконанні робіт з експертного обстеження ліфтів 1–4-го під’їздів у будинку № 30 на вулиці Київській та виготовленні проекту на капремонт ліфтів.

Одним із основних обов’язків у діяльності депутата міськради є безпосередня робота з людьми. Громадська приймальня Олексія Муляренка в постійному режимі надає безкоштовну юридичну допомогу мешканцям округу. Щоденно, крім вихідних, ведеться прийом громадян за адресою: м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19, оф.106.

– Основною метою моєї зустрічі з мешканцями округу, крім звітування, стала можливість активного і живого спілкування з людьми, обговорення тих проблем і питань, які їх турбують. Я твердо переконаний, що робота депутата – це не лише голосування в сесійній залі, а й вирішення конкретних проблем громади на місцях, – зазначив Олексій Муляренко.

Присутні на зустрічі мешканці округу після звіту депутата взяли активну участь у його обговоренні та мали можливість задати питання безпосередньо Олексію Муляренку і отримати на них відповіді.

На завершення зустрічі люди в хорошому настрої дякували депутатові міськради за те, що зустрівся з ними, зазначивши, що чи не вперше міський обранець публічно звітує перед ними.

З детальним звітом депутата Рівнеради від партії БПП «Солідарність» Олексія Муляренка можна ознайомитися на сайті Рівненської міської ради.

Віктор ТИМЧИНА

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?