Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Квітень 2017
 

Тамара Тимощук: «Щоб місто було чисте, потрібні дві речі: бажання мешканців і зусилля влади» | Газета 7 Днів

Тамара Тимощук: «Щоб місто було чисте, потрібні дві речі: бажання мешканців і зусилля влади»

27.04.2017 15:06
Переглядів:924

Про будь-яке місто люди судять насамперед за тим, наскільки воно чисте. Це – перша обставина, на яку звертають увагу. І основна ознака, яка залишається в пам’яті. Не раз мені доводилося чути діалог: «Ну, як вам це місто?» – «Чистеньке, охайне». Такі відгуки мені буває дуже приємно чути про наше рідне місто Рівне. Треба віддати належне і подякувати міській владі Рівного: про чистоту вона дбає постійно, а перед святами особливо.

Пасхальної ночі я про їхала містом з кінця в кінець – від київського в’їзду аж до брами на луцькому кільці, і всюди спостерігала результати зусиль міської влади, комунальних служб та всіх рівнян – місто буквально вилизали. Воно радує око свіжими фарбами, підбіленими бордюрами і деревами, підстриженими чагарниками, новими зеленими насадженнями. 

Коли таке бачиш, звичайно, радієш. Приємно усвідомлювати себе мешканкою одного з найохайніших міст України. Кажу це не голослівно. Часто буваю в інших містах України і завжди роблю порівняння. Вони – на нашу користь. Останнім часом була декілька разів у Хмельницькому і переконалася, що порядки в ньому не йдуть у жодне порівняння з Рівним. 

Але ж усе те саме собою не робиться. Порядок потрібно підтримувати. Спробуйте-но хоч тиждень не прибирати у своїй квартирі чи хаті, порядок куди й подінеться. Так само і в місті – пропусти хоч день, і вже помітно, що воно не прибирається. Тому вважаю одним з основних обов’язків депутата міської ради заохочувати зусилля громади з наведення у місті порядку, підтримувати роботи з благоустрою, озеленення.

За час роботи на своєму окрузі я помітила, що мешканці багатоповерхових будинків більш охоче й активно беруться за роботи з благоустрою, наведення порядку біля своїх осель після створення в багатоповерхівках ОСББ. Адже коли будинок переходить у руки об’єднання власників, у людей з’являється підвищене почуття відповідальності за свій дім. Прикладом цього на моєму депутатському окрузі може служити ОСББ «Набережне», створене в будинку на вулиці Набережній, 14.

За моєю ініціативою ми там організували толоку. Мешканці цього будинку активно старалися створити затишний двір на своїй прибудинковій території. До мене вони звернулись по допомогу – попросили завезти в їхній двір чорнозем та придбати металеву сітку для огородження квітникової клумби. Звичайно, я радо підтримую такі справи і допомогла їм у цьому. Після толоки побувала в цьому дворі і переконалася, що задум організаторам удався – дуже гарна вийшла в них клумба.

Згодом цю мою ініціативу щодо проведення на окрузі передвеликодньої толоки підтримали й інші будинки. Гарно попрацювали над впорядкуванням своїх територій на толоках у багатьох будинках мого округу. Зокрема, ми влаштували генеральне прибирання дворів та під’їздів у будинках на вулицях Набережній, Міцкевича, Ніла Хасевича, Князя Володимира, 36. Щоб підтримати починання людей, я придбала їм необхідні для прибирання матеріали – вапно, сміттєві мішки, робочі рукавиці. Адже добре розумію, що будь-яка ініціатива потребує підтримки.

Взагалі ж я налаштована оптимістично і вірю, що попри кризу і всі наші негаразди та біди українці повернуть собі славу гарних господарів. Рано чи пізно лад і гармонія запанують не тільки в наших дворах, на наших вулицях, у під’їздах наших будинків, а й у душах наших людей. Сподіваюся, що повсюди в Україні влада підтримає зусилля людей в цьому напрямі настільки ж активно, як у Рівному.

Прийом громадян депутат проводить:

у 2-й четвер місяця – в колегіумі на Шевченка, 103 з 16.00 до 18.00;

 

у 3-й четвер місяця – в ЗОШ № 5 на вул. Негребецького, 20 з 16.00 до 18.00.

Тамара ТИМОЩУК,

депутат Рівненської міської ради

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?