У Рівному представили книгу за матеріалами IV Бандерівських читань | Газета 7 Днів

У Рівному представили книгу за матеріалами IV Бандерівських читань

25.05.2017 12:01
Переглядів:311

Збірник матеріалів IV Бандерівських читань презентували18 травня в Рівненському державному гуманітарному університеті.

Представили видання аудиторії його упорядник, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк, та директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко. Також на презентації були присутні голова обласної організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський, редактор газети «Шлях перемоги» Віктор Рог та депутати-свободівці міських і районних рад Рівненщини.

IV Бандерівські читання відбулися цього року на початку лютого в Київському міському будинку вчителя. Захід був присвячений століттю Української революції та пошуку шляхів її завершення сьогодні. В читаннях узяли участь провідні науковці, ветерани московсько-української війни, теоретики та практики українського націоналізму. Уже в травні вийшли друком окремою книжкою доповіді учасників заходу. Одразу після Києва організатори Бандерівських читань приїхали із книгою в Рівне, розпочавши саме в нас серію презентацій видання в областях України.

Здебільшого на заході в РДГУ були присутні студенти-історики та місцеві науковці. Вони долучилися до обговорення нагальних проблем, що нині постають перед українською нацією. Зокрема, в центрі уваги були питання мовної ідентичності, проблеми олігархічної окупації влади, незавершених революційних перетворень.

Відкриття чемпіонату України з трекових гонок відбулося за підтримки «Свободи»

На Рівненському стадіоні технічних видів спорту «Мототрек» відбулося відкриття першого етапу чемпіонату України з трекових гонок. До організації проведення спортивних змагань долучилась і Рівненська обласна організація ВО «Свобода».

Участь у першому етапі чемпіонату особистого заліку взяли екіпажі гонщиків із Рівненщини, Волині, Черкас і Кропивницького. За результатами фінального заїзду впевнену перемогу здобули господарі доріжки – команда з Рівного.

– Українські трекові перегони зародилися саме в Рівному, оскільки свого часу ми мали надзвичайно потужну матеріально-технічну базу. 

У дев’яностих роках затяті автоспортсмени, як-от Сергій Пелешок, почали використовувати доріжку для трекових автогонок. Тому нині рівненські свободівці всіляко підтримують відродження цього виду спорту та його повернення на Рівненщину, – зазначив керівник Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський.

Фракція ВО «Свобода» в Рівнераді

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?