«Молодь Свободи» поновила інформаційні дошки Євгенові Коновальцю та Романові Шухевичу | Газета 7 Днів

«Молодь Свободи» поновила інформаційні дошки Євгенові Коновальцю та Романові Шухевичу

22.06.2017 11:28
Переглядів:378

З нагоди уродин полковника армії УНР Євгена Коновальця 14 червня активісти молодіжної громадської організації «Студентська Свобода» та Рівненської міської організації ВО «Свобода» поновили інформаційні дошки, присвячені українським героям, на зупинках громадського транспорту обласного центру.

Зупинка на розі вулиць Євгена Коновальця та Андрія Мельника знову прикрашена портретом полковника армії УНР. Також з метою популяризації визначних постатей української історії часів національно-визвольної боротьби на дошці зазначені короткі біографічні відомості про Євгена Коновальця та його внесок у створення Української держави. Цього ж дня «Молодь Свободи» поновила ще й інформаційну дошку Головнокомандувачу Української повстанської армії Романові Шухевичу, що розміщена на зупинці громадського транспорту на однойменній вулиці Рівного.

– Нова націоналістична генерація молоді повинна черпати дух боротьби з тих особистостей, які творили історію української нації. Такі акції не повинні бути поодинокими, і ми обов’язково будемо продовжувати їх задля утвердження націоналізму серед широкого студентського та молодіжного загалу, – зазначив голова місцевого осередку «Студентської Свободи» Станіслав Ткачук.

Свободівці на чолі з Олегом Тягнибоком вшанували козаків, полеглих у битві під Берестечком

18 червня в Свято-Георгіївському чоловічому монастирі, що в селі Пляшева на Рівненщині, відбулися церковні урочистості з нагоди 366-ї річниці битви під Берестечком. Разом із тисячами жителів Рівненської та Волинської областей чин героїчних козаків вшанували й націоналісти на чолі з лідером Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олегом Тягнибоком, заступником голови партії Олегом Панькевичем, керівником Рівненської обласної організації Олексієм Бучинським та головою Волинської «Свободи» Анатолієм Вітівим.

Після літургії за загиблими героями битви під Берестечком та українськими захисниками, полеглими за незалежність України на Донбасі, яку очолив Святійший Патріарх Філарет, відбулося покладання квітів до пам’ятника козакам та селянам-повстанцям і виступи колективів народної творчості, котрі прибули до заповідника «Козацькі могили» з усієї України.

Після цього до присутніх звернувся лідер «Свободи» Олег Тягнибок: 

– Цьогоріч відзначаємо соту річницю Української революції та 75-річчя від заснування Української повстанської армії. Тому 2017-й у певному сенсі є роком надії для українців. Уся нація сподівається, що нинішня складна ситуація в державі скоро зміниться на краще й ми нарешті матимемо справжню українську Україну. І я переконався, що в нас таки є надія, побачивши тут, на козацьких могилах, певний символ: лелека звив гніздо та вивів лелеченят на козацькій церкві – Свято-Георгіївському монастирі.

Берестечко – це місце сили, мужності та справжнього українського духу. Саме цей дух нині нам потрібен для боротьби за велику Україну. І я хочу, аби ми були останнім поколінням, яке бореться за Україну, а наші діти та внуки вже жили в могутній національній українській державі, наголосив Олег Тягнибок.

Переконаний у беззаперечній перемозі українців у війні на Донбасі й голова Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський: 

– Бачимо, що історія повторюється. Знову, як і впродовж кількох минулих століть, Україну хоче загарбати Російська імперія – імперія шовінізму та ненависті. Нині нам необхідно зробити все можливе, докласти всіх зусиль для того, аби перемогти окупанта. Потім же необхідно створити такі умови, за яких наші нащадки зможуть розбудувати Україну у велику суверенну країну. 

Фракція ВО «Свобода» у Рівнераді

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?