Юлія Тимошенко:«Єдине спасіння України – позачергові президентські та парламентські вибори» | Газета 7 Днів

Юлія Тимошенко:«Єдине спасіння України – позачергові президентські та парламентські вибори»

29.06.2017 15:51
Переглядів:490

Єдиною надією на порятунок нашої держави є позачергові конституційні вибори президента та вибори до Верховної Ради. Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі із громадою міста Жовква (Львівська область).

– Якщо не провести позачергові вибори парламенту та президента, боюсь, що до 2019 року від України не залишиться і кісток. Вони, так звана більшість у складі БПП, «Народного фронту», Радикальної партії та Опозиційного блоку, кажуть, що позачергові вибори – це смерть для держави. Нібито через вибори до парламенту зайде п’ята колона Кремля. 

Маю вам сказати: те, що 

робить ця так звана більшість з українцями, – це не життя. 

Я впевнена, що до Верховної Ради наступного скликання зайде більшість патріотично налаштованих сил, а ось «Народного фронту» там точно не буде, – сказала вона.

Пояснюючи антилюдські дії влади, парламентар акцентувала увагу громади на пенсійній та медичній реформах, а також на намаганні розпродати українську сільськогосподарську землю.

– У той час коли всі провідні держави світу скуповують землю, коли, наприклад, у США 50% сільськогосподарської землі перебуває в державній власності, наші можновладці хочуть продати 21% української землі, що залишився у власності держави. До чого це призведе? А до того, що земля буде розпродана за безцінь. І навіть не за 700 доларів за гектар, як вам кажуть. Після цього землю скуплять 10–15 родин, а українці залишаться без землі і без майбутнього, – обурилася лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко нагадала, що українці володіють найкращими чорноземами у світі, і вартість такої землі за гектар у Німеччині в десятки разів більша.

– Уся українська земля за справжніми, справедливими цінами коштує близько 3,5 трильйона євро. А це 40 років ВВП України! І саме цим багатством хочуть заволодіти ці 10–15 родин, серед яких родина Порошенка. Але ми, «Батьківщина» та Асоціація фермерів, проводимо збір підписів і вже зібрали понад 2 мільйони підписів, щоб провести референдум про заборону продажу сільськогосподарської землі. І ми готові виходити на вулиці, щоб цю мафію зупинити, – наголосила вона.

Окрім того, політик зазначила, що пенсійна та медична реформи – це не реформи, а свідоме знищення українців:

– Пенсійна реформа потрібна владі для того, щоб зменшити кількість пенсіонерів і за рахунок цього зменшити дефіцит Пенсійного фонду. Те саме стосується і медичної реформи. У мене таке враження, що автори цих реформ хочуть залишити в Україні не більш як 10 мільйонів громадян. До того ж ця злочинна медреформа, яку протягнули через парламент завдяки двом голосам Радикальної партії, спрямована на одне – щоб люди були позбавлені медичних послуг.

Вона також наголосила на тому, що не варто вірити олігархічним ЗМІ.

– Один олігарх казав, що поїде з країни, якщо Тимошенко стане президентом. Другий, що зробить все можливе, щоб Тимошенко не перемогла на президентських виборах. Третій каже, що не бачить життя України при Тимошенко. Це для мене і для моєї команди є високою похвалою та додатковим стимулом – ми не здамося і переможемо у боротьбі за незалежну, вільну Україну, – підсумувала Юлія Тимошенко.

Іван Крулько: 

«Треба негайно підвищити пенсії та скасувати їх оподаткування»

«Батьківщина» вимагає негайно розглянути і ухвалити за основу та в цілому законопроект № 2698, який передбачає скасування оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів. На цьому наголосив народний депутат від фракції Іван Крулько під час виступу в парламенті. Він нагадав, що цей законопроект був зареєстрований «Батьківщиною» 22 квітня 2015 року, тобто понад два роки тому.

– Це короткий законопроект, який передбачає лише одну норму – скасування оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів, відновлення справедливості і дії Конституції України. Адже пенсії не оподатковуються в жодній країні світу, окрім України. Добре, що хоч за 2,5 року після запровадження цієї ганебної норми попереднім урядом Яценюка Президент України нарешті звернув увагу, що пенсії працюючих пенсіонерів оподатковуються в порушення Конституції України, – обурився парламентар.

Іван Крулько закликав Голову Верховної Ради України негайно розглянути та ухвалити за основу і в цілому законопроект «Батьківщини», зважаючи на нагальну заяву президента і на те, що цей документ уже пройшов усі комітети і готовий до розгляду в сесійній залі.

Окрім того, політична сила Юлії Тимошенко вимагає 

ухвалення законопроекту 

№ 4631, що скасовує сплату відсотків і пені банкам при оплаті комунальних послуг, а також скасовує виконання вже чинних законів щодо 

березневої індексації та осучаснення пенсій.

– Треба провести індексацію на рівень інфляції, який за ці роки сягнув понад 200%, і тоді пенсіонери матимуть нормальну пенсію, як це передбачено нормами чинного закону. Також треба відновити те, що робив уряд Юлії Тимошенко, і повернути березневе вирівнювання трудових пенсій для пенсіонерів, – зауважив депутат від «Батьківщини».

За його словами, за виконання цих законів пенсіонери отримуватимуть гідну пенсію, а ті, що вийшли раніше, матимуть таку саму пенсію, як і ті, що виходять зараз.

«Якщо виконуватимуться чинні закони, не треба буде видумувати велосипед в українській державі», – резюмував політик.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?