Архів новин

Анатолій ЧУГУЄВЕЦЬ:«Тих, хто віддав за мене свій голос, я не підвів і не розчарував» | Газета 7 Днів

Анатолій ЧУГУЄВЕЦЬ:«Тих, хто віддав за мене свій голос, я не підвів і не розчарував»

23.02.2018 10:11
Переглядів:472

«Просили мешканці – зробив». Так депутат Рівненської міської ради по виборчому округу № 13 Анатолій Чугуєвець оцінює численні справи, що відображені у його звіті перед виборцями за 2017 рік.

У зоні його депутатської відповідальності мікрорайон Басів Кут, проте і Новий Двір він теж не залишив. Дуже багатьох людей у цих околицях він знає особисто. Проблеми, що хвилюють мешканців його округу, – це і його проблеми. Тому в річному звіті Анатолія Чугуєвця немає політичної балаканини. Ідеться лише про вирішення проблем, які хвилюють басівкутців та новодвірців.

– Я – безпартійний депутат, – наголошує він. – Для мене зараз і надалі потреби мешканців мого округу залишатимуться важливішими за інтереси будь-якої партії!

Басівкутці отримають безпечний перехід через залізничні колії

– Вирішення питання про облаштування переходу через залізничні колії стало реальнішим, ніж десять років тому, – повідомляє з оптимізмом Анатолій Чугуєвець. – Багато в чому – завдяки моїм численним зверненням у 2017 році. З ініціативи міського голови Володимира Хомка 31 серпня відбулась перша робоча нарада з приводу облаштування підземного переходу під коліями між вулицями Малорівненською і Дворецькою. У 2018 році місто профінансує проектні роботи з облаштування там пішохідного тунелю. Уперше я порушив це питання ще в 2009 році під час організованої мною прес-конференції в старому приміщенні ЗОШ № 14. Від того часу для вирішення цієї проблеми спільно з батьківським комітетом школи не припиняв вести листування з посадовцями різних рівнів, починаючи з місцевого керівництва Укрзалізниці до колишнього Прем’єр-міністра Азарова, а також теперішнього міністра транспорту. Однак остаточно зрушити з місця цю проблему вдалося завдяки сприянню та особистим домовленостям міського голови Володимира Хомка з керівництвом Укрзалізниці.

Будівництво каналізації

– За мого подання до міської програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015–2020 роки, яку Рівненська міська рада затвердила 17 серпня 2017 року, включено всі вулиці мого округу, що потребують каналізування, – нагадує Анатолій Чугуєвець. – Також вважаю за потрібне поінформувати мешканців про те, що спільно з людьми, які реально працюють над вирішенням проблеми каналізування Басового Кута, з урахуванням ландшафту і забудови, частково напрацьовано концепцію каналізування Басового Кута. Та за мого сприяння міський голова 13 лютого презентував цю концепцію для мешканців Басового Кута. Чи не найбільша проблема полягає в тому, що до багатьох будинків Басового Кута підключити центральну каналізацію нема можливості з технічних причин. А отже, цю складну проблему не вирішиш дописуванням в інтернеті чи проведенням круглих столів. Їхні організатори, захопившись саморекламою, свідомо приховують правду про те, що каналізування Басового Кута потребує значних коштів з бюджету міста Рівне. І що в кращому разі фінансування буде розтягнуто на десяток років. І це притому, що розглядається можливість залучення до справи коштів Європейського Союзу.

Новий дитячий садочок буде!

– У 2017 році, беручи до уваги мої наполягання, депутати міської ради прийняли рішення про будівництво дитячого садочка на місці старої школи, що на вулиці Залізничній, – доповідає своїм виборцям Анатолій Чугуєвець. – Хоча всі розуміють: аби вирішити нагальні проблеми Басового Кута, потрібні кошти, еквівалентні кільком річним бюджетам усього Рівного. І все ж міська рада пішла назустріч мешканцям Басового Кута і ухвалила рішення продати з аукціону (тобто за найбільшу ціну) приміщення старої школи під будівництво дитсадка. Та через голослівні закиди з боку кількох осіб – тих самих, що раніше перешкоджали будівництву аптеки та зупинили благоустрій «солдатського» пляжу, вже більш як рік будівництво дитсадка в Басовому Куті гальмується. Хоча, згідно з рішенням міської ради, нічого, крім дитячого садочка замість старих приміщень школи після їхнього продажу, на цьому місці будувати не можна. Як депутат, я переймаюся тим, аби в нашому районі був новий садочок. А ті, хто перешкоджає розвитку району, вже вкотре будуть засоромлені за свої деструктивні дії і плітки.

Просили мешканці – зробив

Ми згадували лише про найважливіші речі. Та люди часто ще більш вдячні за ті справи, що, може, й менш помітні, але стосуються їхнього життя щодень. Які? Згадаємо хоча б малу частину справ, що виконані в 2017 саме завдяки сприянню, зверненням, старанням Анатолія Чугуєвця.

Він, як завжди, підтримував та забезпечував проведення низки культурно-мистецьких заходів у Басовому Куті. Добився, щоб було введено додатковий маршрут у його район – № 38А. Анатолій Чугуєвець зумів наполягти, щоб на десятках вулиць в окрузі було проведено ремонт і асфальтування доріг і тротуарів. За це, до речі, депутатові не забувають дякувати мешканці вулиць Зоффе, Червонія, Дворецької, Басівкутської, Малорівненської, Гашека, Присадибної, Боженова, Самойлюка, Погоринської, Їжакевича, Шпудейка.

Його стараннями в районі удосконалюється освітлення, проводиться ремонт дахів, точковий благоустрій: обрізають дерева, прибирають стихійні смітники, встановлюють на зупинках лавочки.

Небайдужий депутат взяв під опіку навіть сім’ю лелек. Коли на вулиці Марусі Чурай гніздо лелек зірвало сильним вітром зі стовпа, він перейнявся справою, знайшов господареві обійстя вишку, щоб той поставив для нового гнізда міцний каркас. Лелеки прилетіли, зробили знову там собі домівку і вивели торік лелеченят.

Багато справ у депутата: і масштабних, і, здавалося б, дрібних. Та всі вони пов’язані з поліпшенням життя в його мікрорайоні. Мабуть, тому, побачивши проблему чи хорошу перспективу, до Анатолія Чугуєвця звертаються по допомогу і підтримку численні басівкутці й новодвірці. Приходять у прийомні дні, але частіше вирішують питання просто так, зустрівшись на якійсь із вулиць його округу. Й разом усе вдається.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?