Архів новин

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ 08.05.2018 м. Рівне № 55 | Газета 7 Днів

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ 08.05.2018 м. Рівне № 55

10.05.2018 11:34
Переглядів:770

Про встановлення ЖКП «Західне» тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28, частиною першою статті 52, частинами п’ятою та шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 7, 13, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядком формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 

01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013 № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій» (зі змінами), Порядком доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 (зі змінами), та на підставі звернення житлово-комунального підприємства «Західне» виконавчий комітет Рівненської міської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити житлово-комунальному підприємству «Західне» з 01.06.2018 тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком (далі – Послуги) згідно з додатком.

2. Затвердити рівень рентабельності на Послуги в розмірі 5%.

3. ЖКП «Західне» проводити споживачам перерахунок розміру плати за Послуги у разі перерви в їхньому наданні, ненадання або надання не в повному обсязі.

4. ЖКП «Західне» забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення в друкованих засобах масової інформації та повідомити споживачів про встановлений розмір тарифу на Послуги відповідно до частини шостої статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

5. Вважати таким, що втратив чинність з моменту введення в дію цих розмірів тарифів на Послуги, додаток 1 до рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 14.02.2017 № 16.

6. Контроль за виконанням цього рішення доручити заступникам міського голови С. Васильчуку та 

О. Хмилецькому, начальнику управління економіки міста М. Киреї, начальнику управління житлово-комунального господарства Я. Сахнюку, а організацію його виконання – начальнику житлово-комунального підприємства «Західне» М. Тарасюку.

Міський голова 

Володимир ХОМКО

Керуючий справами виконкому 

Петро СЕРЕДЮК

 

Додаток до рішення виконавчого комітету від 08.05.2018 №55 Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком, 

які надаються Житлово-комунальним підприємством «Західне» (грн/м² загальної площі з ПДВ) дивитись у прикріпленому 

Завантажити документ: 
Office spreadsheet icon dodatok_zahidne_02.05.xls

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?