Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

Про проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка у Рівному | Газета 7 Днів

Про проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування скверу на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка у Рівному

15.04.2019 11:38
Переглядів:270

Оголошення

Замовник конкурсу – управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради. Конкурс архітектурний, відкритий, проводиться в один тур.

Терміни проведення

20.05.2019 – початок прийому заявок на участь.

27.06.2019 – останній термін реєстрації учасників.

30.08.2019 – останній термін подачі конкурсних проектів.

05.09.2019 – засідання журі, підбиття підсумків.

10.09.2019 – оголошення результатів конкурсу.

12.09.2019 – початок виставки конкурсних робіт.

Головна мета конкурсу – визначити найкраще рішення з облаштування занедбаної зони на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка. Раніше ця територія відносилася до передмістя Рівного, яке називалося «Воля». Поряд з ділянкою проектування частково збереглася стара забудова. Розвиток громадських зон пожвавлює використання міста мешканцями, тому стає важливим благоустрій та облаштування цієї території. Просторове і композиційне рішення майбутнього скверу має метафорично відображати образ Волі як колишнього передмістя та історичного району Рівного, а також пов’язувати його з філософською інтерпретацією поняття «воля».

Вимоги до професійного рівня учасників конкурсу

До участі запрошуються фахівці, авторські колективи фахівців, студенти архітектурних і будівельних навчальних закладів. Вітається участь у конкурсі міждисциплінарних колективів, а також колективів, які складаються з фахівців у галузі архітектури, дизайну, історії, урбаністики та ін.

Умови, місце та терміни реєстрації учасників, розмір реєстраційного внеску

Участь у конкурсі є безкоштовною. Реєстраційний внесок учасниками не сплачується. Щоб зареєструватися, автор/авторський колектив оформляє заявку через реєстраційну форму на сторінці конкурсу https://www.facebook.com/konkursVolya/, або надіславши заповнений бланк заявки на електронну пошту coordynator.konkurs@gmail.com. Реєстрація відбувається з 20.05.2019 року по 27.06.2019.

Кількість та розмір премій, інші види заохочення

Призовий фонд конкурсу становить 30 000 грн.

Перше місце – 15 000 грн, у тому числі податки.

Друге місце – 10 000 грн, у тому числі податки.

Третє місце – 5000 грн, у тому числі податки.

Переможців та учасників буде відзначено заохоченням у вигляді почесних грамот, дипломів та інших відзнак.

Журі конкурсу

1. Бухало Олексій Гурійович – історик, журналіст, редактор в Філія ПАТ «НСТУ “Рівненська регіональна дирекція”» (за згодою).

2. Дем’янов Валентин Олександрович – архітектор, член РОО НСАУ, директор ТВФ «Архсервіс» (за згодою).

3. Котляров Дмитро Анатолійович – архітектор, директор ТОВ «Майстерня МОСТ» (за згодою).

4. Литвин Олексій Костянтинович – художник, дизайнер, голова Спілки дизайнерів Рівного, член НСХУ (за згодою).

5. Михайлишин Ольга Леонідівна – доктор архітектури, професор, завідувач кафедри архітектури та середовищного дизайну НУВГП (за згодою).

6. Туровська Людмила Валентинівна – голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування, депутат Рівненської міської ради, генеральний директор асоціації «Компанія «Експерт-Рівне» (за згодою).

7. Юрков Андрій Захарович – начальник відділу генплану та розвитку міста управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Місце, терміни та порядок отримання конкурсної документації

Конкурсна документація надсилається учасникам після реєстрації на вказану ними електронну пошту. Реєстрація триває з 20.05.2019 року до 27.06.2019 року.

Місце і дата подання конкурсних проектів

Конкурсний проект подається організатору конкурсу поштовою відправкою або особисто за адресою: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, вул. Лермонтова, 6, м. Рівне. Електронний варіант конкурсної роботи з пояснювальною запискою надсилається також на електронну пошту: coordynator.konkurs@gmail.com. Останній термін подачі конкурсних проектів – 30.08.2019.

Зобов’язання замовника конкурсу щодо подальшого використання проекту, який отримає першу премію, а також інших премійованих проектів

Немайнове авторське право на конкурсний проект належить автору/авторам і охороняється згідно з Законами України «Про авторське право і суміжні права» та «Про архітектурну діяльність». Згідно з умовами конкурсу, майнове авторське право премійованих проектів переходить до замовника конкурсу. Конкурсні проекти, які подані для участі, але які не стали переможцями, підлягають поверненню авторам протягом одного місяця з дати оголошення результатів конкурсу. У разі отримання першої премії переможець має переважне право на подальше розроблення проектної документації.

Всі написи, підписи на конкурсних проектах виконуються українською мовою.

Адреси і телефони для довідок та порядок їх надання

Координати організатора: +38 066 77 99 002, +38 097 99 11 352. coordynator.konkurs@gmail.com. Офіційна веб-сторінка конкурсу: https://www.facebook.com/konkursVolya/.

Всі питання, пов’язані з проведенням конкурсу, які виникають у зареєстрованих учасників, узагальнюються організатором і разом з відповідями направляються всім зареєстрованим учасникам на електронну адресу, вказану при реєстрації.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?