Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2013
 

Що в людей свято, те в неї робота | Газета 7 Днів

Що в людей свято, те в неї робота

28.11.2013 00:00
Переглядів:445

Така доля у Наталії Шолудько, доцента Інституту мистецтв РДГУ, заслуженого працівника культури України, голови громадської організації «Спілка жінок м. Рівного», лауреата премії «Овація» і ще багатьох різних титулів, які важко й злічити.

Проте в нашому місті Наталію Шолудько знають не за її титулами, а за тією славою, що стійко закріпилася за нею, як блискучою ведучою-конферансьє і неперевершеним тамадою на приватних святах. Уже 37 років, відколи вона живе в Рівному, Наталія Гаврилівна здійснює активну концертно-виконавську діяльність, яку гармонійно поєднує з викладацькою. Адже кожен вихід на сцену Наталії Шолудько – це своєрідний майстер-клас для її студентів, котрі її люблять не за поблажливість, а за справедливість і постійну готовність до спів­участі у долі своїх вихованців, наче у долі власних доньок та онука. Недарма ж у Наталії ­Гаврилівни є й дуже дорогі їй ­титули переможця університетських конкурсів «Кращий куратор року» та «Кращий за професією».

Участь у 30 міжнародних, всеукраїнських, звітних (РДГУ) наукових конференціях, а також (у ролі ведучої) у дванадцяти міжнародних фестивалях, конферанс концертів за участю відомих артистів Оксани Білозір, Василя Зінкевича, Ніни Шестакової, Василя Чепелюка, Степана Гіги, Наталі-Марії Фарини, Ірини Сказіної, Павла Мрежука, Івана Красовського, Андрія Данилка, Гарика Кричевського, Людмили Гурової; публікація 77 наукових та навчально-методичних праць; участь у статусі режисера, сценариста і ведучої у сотнях культурно-мистецьких заходів, від міських до міжнародних, – це також сторінки багатої на події і зустрічі біографії Наталії Шолудько.

Позавчора ця чудова жінка відзначила гарну дату, отже, тепер їй належить заповнювати нові, ще чисті, сторінки своєї біографії. Щоб ці сторінки були щасливими, сповненими гарних подій та радісних миттєвостей життя, їй від щирого серця бажали близькі люди. Якщо зібрана воєдино добра енергетика цих побажань втілиться у реальність, то творити добрі справи й писати цікаву книгу свого життя Наталі Гаврилівні доведеться ще багато-багато років. Тож нехай ці роки будуть для неї щасливі!

Подруги

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?