Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Життя на подачках | Газета 7 Днів

Життя на подачках

12.07 14:38

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібязок. У нього була така стаття витрат – на убогих. Мабуть, так само кажуть у Міжнародному валютному фонді, коли ділять його бюджет: на убогих. Наприклад, на Україну.

З року в рік вони нам все дають та дають, а ми з року в рік стаємо все убогіші й убогіші. Ледь не весь народ поголовно сидить на субсидіях, дотаціях, соціальних допомогах та інших виплатах. А хто не сидить, той мільйонер. Хоча це теж не факт. Я знаю в Рівному одного мільйонера, який усю зиму спокійно користувався субсидією.  

У нас близько півсотні категорій пільговиків і понад сотня категорій отримувачів різних соціальних виплат. У нас на роботу ніхто не хоче влаштовуватися легально, щоб не платити на всю цю ораву податки і не …втрачати субсидії.  Тільки щось придумають проти того тіньового сектора, як він придумає собі антидот.

На подачках, хай на мізерних, аби нічого не робити - це логіка нинішнього покоління українців. Одна половина народу вже не може заробити на подачки для другої половини. А тому на подачки наша влада випрошує гроші у всяких там закордонних банків і фондів. І вони дають, а чому не дати?  Чим швидше ми збанкрутіємо, тим швидше можна забрати собі все те, що досі звалось Україною, і що не встигли розікрасти самі українці, - наші чорноземи, ліси, вугілля, газ, наш марганець. І сіль, і бурштин, і залізну руду, і наших свиней, які ще не видохли до кінця від африканської чуми. І калину, і чорниці, і білі гриби – остання наша безкоштовна розкіш.

І ми віддамо. Бо де дінемось? Український гарантований державний борг перевищив 2 трильйони гривень. Про це офіційно  заявила глава казначейської служби Тетяна Слюз під час публічного звіту. Де нам взяти такі гроші, щоб не стати банкрутами й не піти з молотка? Якби це наші мільйонери скинулись.  Але ж їм Україна потрібна не для того, щоб її виручати, а щоб її грабувати.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

іван

Долой пороха

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 11 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?